Regipsy

Miejsce pracy: 6383 Erpfendorf

Sachse Sp. z o.o. istnieje na rynku agencji zatrudnienia od 2009r . Współpracuje z wieloma małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami z różnych branży. W dziedzinie HR świadczy usługi takie jak pośrednictwo pracy, zatrudnianie pracowników tymczasowych oraz stałych.

Numer certyfikatu 5950

Dla naszego klienta, renomowanej firmy, poszukujemy kandydatów do pracy w Austrii 6383 Erpfendorf na Regipsy

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • klejenie,
  • szpachlowanie regipsów

Wymagania:

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Wyuczony zawód Malarza (świadectwo ukończenia szkoły o profilu Malarz/ szpachlarz, dyplom czeladnika lub mistrza)
  • doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku pracy,
  • samodzielną realizacją powierzonych zadań,
  • sumienność, rzetelność w pracy,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od poniedziałku 09.09.2020,
  • Znajomości języka niemieckiego (warunek konieczny),
  • Prawo jazdy oraz samochód

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na austriackich warunkach
  • Umowa o pracę
  • Okres próbny: 3 miesiące
  • Godziny pracy: 40 – 50 godzin tygodniowo
  • Stawki godzinowe:
  •  Fachowiec od 13,41€ brutto/ h + 26,40 € diety dziennie  (+/- 2000 – 2200€ netto)
  • 13-ta i 14-ta pensja
  • Zakwaterowanie: bezpłatne
  • 4 dniowy tydzień  pracy

Wyślij swoje CV online

Nasz partner za granicą, SACHSE – Personaldienstleistungen GmbH

Rozumiem