infolinia: +48 736 659 875 / praca@sachse.eu

Ślusarz, Douczony Ślusarz, DE

Rzemieślnicy

Miejsce pracy: Memmingen-Niemcy

Sachse Sp. z o.o. istnieje na rynku agencji zatrudnienia od 2009r . Współpracuje z wieloma małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami z różnych branży. W dziedzinie HR świadczy usługi takie jak pośrednictwo pracy, zatrudnianie pracowników tymczasowych oraz stałych.

Numer certyfikatu 5950

Dla naszego klienta, renomowanej firmy, poszukujemy kandydatów do pracy w Niemczech  w miejscowości Memmingen na stanowisko

ŚLUSARZ LUB DOUCZONY ŚLUSARZ

Twoje obowiązki:

Fasady

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Wyuczony zawód Ślusarza (świadectwo ukończenia szkoły o profilu Ślusarz/ Tokarz, dyplom czeladnika lub mistrza)
  • doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku pracy,
  • samodzielną realizacją powierzonych zadań,
  • sumienność, rzetelność w pracy,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od poniedziałku 27.07.2020,
  • Znajomości języka niemieckiego (warunek konieczny),
  • Prawo jazdy oraz samochód
  • Zabierz odzież roboczą
  • Legalne zatrudnienie na Niemieckich warunkach
  • Stałą pracę, w oparciu o umowę o pracę
  • Miejscowość: Memmingen
  • Okres próbny: 1 miesiąc
  • Godziny pracy: 40 – 50 godzin tygodniowo
  • STAWKI GODZINOWE
  • Fachowiec: 13,13€ brutto/h
  • Douczony: 12,50€ brutto/h
  • 28€ dzienna dieta
  • Zakwaterowanie: bezpłatne

KONTAKT:

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 08:00 do 17:00

Patryk raciborz@sachse.pl

Michał krapkowice@sachse.pl

Marta koszalin@sachse.pl

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV

    Wyślij swoje CV online